Baş Denetçi Ol! Baş Denetçi Olmak için Kayıt Ol…

baş denetçi ol
Baş denetçi ol

Sende Baş Denetçi Ol! Baş denetçi olmak sandığın kadar zor değil. Aşağıda görmüş olduğun formu doldur, bize ulaş. Seni baş denetçi eğitimi hakkında bilgilendirelim ve en uygun zamanda, en uygun mekanda ve en uygun eğitmenle eğitimi almanı sağlayalım.

IRCA Onaylı Baş Denetçi Eğitimi için aşağıdaki formu doldur ve IRCA Onaylı Baş Denetçi Sertifikasını al. Baş denetçi eğitimleri şu standartlarda olmaktadır: ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Yönetim Sistemi, ISO 16949 Otomotivde Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Yönetim Sistemidir. Bunun dışında çeşitli baş denetçilik eğitimleri mevcut olmasına rağmen piyasada en çok rağbet gören ve belgelendirilen firmalar tarafından da kabul gören sertifikalar bunlardır.

Hemen Mesaj Gönderin

Adınız Soyad(gerekli)

Epostanız (gerekli)

GSM No (gerekli)

İletiniz

Yukarıdaki mail adresine mail attıysanız size en geç 48 saat içerisinde dönüş yapılacak demektir. Bu 48 saat içerisinde sizinle ilgili bilgiler şirketimizce paylaşılacak ve en az maliyetle sertifikayı almanız adına uygun lokasyonlar belirlenecek ve en uygun teklif sunulacaktır. Ayrıca düzenlenecek olan eğitimlerden sms ve mail olarak da bilgilendirileceksin. BelgelendiR farkı ile baş denetçi olmak bu kadar kolay.