ISO 9001 Maliyeti Ne Kadar?

ISO 9001 Belgesi maliyeti ne kadar? ISO 9001 belgesi fiyatı nedir? gibi sorular bizim çok zaman karşılaştığımız sorulardır. Bu soruların cevapları ise her zaman ortak bir paydada buluşmaktadır. Cevabımızı ise sizin şu anda bulunduğunuz duruma ve beklentinize göre şu şekillerde şekillendirebiliriz:

ISO 9001 Maliyeti Hakkında

Yalnızca ISO 9001 Danışmanlığının Firmanıza Maliyeti

ISO 9001 belgelendirme ile ilgili bir ihtiyacınız bulunmuyor, kuruluşunuzun sistemini düzeltmek amacıyla bir danışmanlık istiyorsanız firmanıza maliyeti Firmanızın büyüklüğü,hangi akreditasyonlu almak istediği veya  ISO Belgesini ne maksatla almak istediği  Danışmanlık süresini daha aşağı çeker elbette ki maliyeti aşağı çekebilirsiniz fakat işin doğru yapılması açısından harcanacak süre çok önemlidir.

Yalnızca ISO 9001 Belgelendirmesinin Firmanıza Maliyeti

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile ilgili tüm çalışmalarınız tamamlandı ve artık kalitenizi belgelendirmek istiyorsunuz. Bu durumda size uygun bir belgelendirme firması ile çalışmanız gerekmektedir.Hangi Belgelendirme kuruluşundan almak istiyorsanız belgelendirme ile ilgili bir başvuru yapılması ve denetim günü alınması gerekmektedir.Denetimi belirlemek ve başarılı bir şekilde geçirmek için bir danışman firma ile çalışmanızda fayda vardır.

Hem ISO 9001 Danışmanlık Hem de ISO 9001 Belgesi Almanın Firmanıza Maliyeti

Hem iso 9001 danışmanlığı hem de iso 9001 belgesi almak isterseniz, bunu paket olarak size sunan birçok firma bulabilirsiniz.  Ayrı ayrı da almak isteseniz birlikte de almak isteseniz her iki durumda da birbirine yakın maliyetler ortaya çıkacaktır. TÜRKAK akreditasyonlu ,ihalelerde geçerli olacak bir belge almayı istiyorsanız ,yaklaşık 5-20 kişilik bir kuruluşsanız ücret yaklaşık olarak 2500-3500 TL dir.KOSGEB veri tabanına kaydınız var ise KOSGEB Belgelendirme ücretinin yarısını karşılamaktadır.Danışmanlarımız başvuru sürecinde doğru yönlendirmeler yaparak sizin bu destekten yararlanmanızı sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir