ISO 9001 Eğitimi Veren Kurumlar Nereler?

ISO 9001 Eğitimi veren kurumlar genellikle yönetim sistemleri üzerine eğitim ve danışmanlık faaliyetlerinde bulunan kurumlardır. Bununla birlikte sadece yönetim sistemleri değil tüm eğitim alanlarında, eğitim düzenleyen kurumlar tarafından da verilebilmektedir. Ülkemizde irili ufaklı 4.000’e yakın eğitim ve danışmanlık kuruluşu bulunmakta fakat bunların ufak bir kısmı eğitimleri periyodik olarak düzenlemektedir.

ISO 9001 Eğitimi Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

ISO 9001 eğitimi, yönetim sistemleri eğitimleri arasında en temel eğitimdir. En temeli olduğu için de en önemlilerinden birisidir diyebiliriz. Hal böyle olunca da ister istemez firmaların kalitesini dikkate alıyorsunuz. ISO 9001 eğitimi alacaksanız bizden size tavsiye şunları sorgulamalısınız:

  • Eğitmenin kariyeri,
  • Firmanın daha önceki organizasyonları,
  • Eğitimin süresi (2 günde 18 sertifika verilen saçmalıkları tavsiye etmiyoruz)
  • Eğitimin içeriği (Süre-İçerik değerlendirmesini yapmalısınız)
  • En nihayetinde ücreti (Yine de çok takılmayın)

Eğer yukarıda bahsettiğimiz kriterler konusunda içiniz rahat ise ISO 9001 eğitimleri ile ilgili olarak firmaya karar verebilirsiniz.

ISO 9001 Eğitimi Veren Kuruluşlar Kimler?

ISO 9001 eğitimi veren kuruluşlar çok fazla ve bu firmaların her biri ile görüşmeniz uzun zaman alabilir. Eğer bize yaşadığınız şehri ve beklentinizi doğru aktarabilirseniz size en uygun fiyatlarda eğitimi sunabiliriz. Bunun için ise yapmanız gereken aşağıda resmini gördüğünüz “Eğitim Talebi” görseline tıklamak ve en iyi fırsatların ayağınıza gelmesini beklemektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir