ISO 9001 Belgesi Fiyatı Ne Kadar?

Bu sayfaya iso 9001 belgesi fiyatları veya iso 9001 maliyeti ne kadar gibi aramalar ile ulaşmış olma olasılığınız çok yüksek. Dolayısı ile ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi kurulumu için fiyat araştırması gerçekleştiriyorsunuz.

ISO 9001 Belgesi Fiyatları

ISO 9001 Belgesi için harcayacağınız ücret, sizin iso belgesine olan bakış açınıza, belgeden beklentinize göre değişiklik göstermektedir. ISO 9001 belgesi fiyatları ile ilgili temelde beklentiyi 2 kategoriye ayırabiliriz. Beklentinize göre hazırladığımız yazımızın ayrıntıları aşağıda sunulmuştur.

Ucuz ISO Belgesi ile Belgelendirme

Şöyle ki, eğer ihale vb. başvurularda kullanmak için hızlı bir çözüm aradığınızda en düşük maliyetli belgeler işinizi görecektir. Bu iso belgeleri için 500-700 $ seviyesinde bir ücret ödemeniz için yeterlidir. Bu tip belgeleri veren iso belgelendirme kuruluşları genellikle küçük kuruluşlar olup, marka değerleri yok denecek kadar azdır. Bundan ötürü bu tür ISO 9001 belgelendirme yapan kuruluşlardan alacağınız belgenin, sizin uluslararası arenada prestijinizi arttırmasını beklememelisiniz. Eğer ki beklentiniz böyle bir belge ise hemen takipteki linkten formu doldurunuz ve yetkili kişinin size ulaşmasını bekleyiniz.

Ucuz ISO Belgesi Başvurusu Yap

Kaliteli Belge Firması İle Belgelendirme

Eğer ki büyük düşünen bir firma iseniz ve alacağınız iso 9001 belgesi sizin prestijinizi yansıtmalı diye düşünüyorsanız, o zaman piyasada kabul görmüş birkaç belgelendirme firmasından belgenizi almanız yerinde bir karar olacaktır. Büyük çoğunluğu yurtdışı menşeili olan bu firmalar için maliyetiniz ucuz belge sağlayıcı firmalara göre çok daha yüksek olacaktır. Ayrıca bu tipte firmalar denetimlerini çok daha ciddi bir şekilde gerçekleştirmekte ve firmanızın sisteminin daha verimli çalışması adına fırsatlar sunmaktadırlar. Bu grupta yer alan firmaların ortalama maliyeti yıllık 1500-2000 $ civarındadır.

Kaliteli Belge Firmalarına Başvuru Yap

Not: Aşağıda özet tablo olarak sunmuş olduğumuz ücretler tahmini, ortalama, dolar kuru üzerinden ücretleridir. Sektörden sektöre ücretler çok farklılaşabilir.

 ISO Belgesi Fiyatları ($ Tahmini) Riskli Sektörler Düşük Riskli Sektörler
Ucuz ISO Belgeleri 700 500
Kaliteli ISO Belgeleri 2000 1500

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir