Baş Denetçi Sertifikası Ne işe yarar? Fiyatları?

Baş Denetçi Sertifikası Ne işe yarar? Fiyatları?

denetim-planiBaş Denetçi Sertifikası bu konu üzerine çalışmış, belli bir tecrübesi olan ve bu alanda kariyer yapma amacında olan herkesin, ilgili eğitime katılıp, sınavından geçmesi sonucu alabileceği bir sertifikadır.

Baş denetçi sertifikası içerisinde en fazla IRCA onaylı sertifikalar kabul görmüştür. IRCA İngiltere merkezli ve bir dernek statüsündedir. IRCA baş denetçilik akreditasyonunda bir otorite sayılmaktadır.

Bizim de gerçekleştireceğimiz eğitimler IRCA onaylıdır ve tüm dünyada kabul görmektedir. Bugün Türkiye’de yapabileceğiniz bu baş denetçilik kariyerine, yarın dünyanın istediğiniz bir başka lokasyonunda da devam etme şansınız olmaktadır.

IRCA Onaylı baş denetçi eğitimi sonrasında alacağınız IRCA Onaylı baş denetçi sertifikası ile, denetçilik yapabileceğiniz gibi fabrikalarda, hastanelerde ve diğer hizmet kurumlarında kalite yöneticiliği yapma imkanınız bulunmaktadır.

Baş denetçi eğitimini tamamlamış herkes katılım sertifikasını alabilir fakat baş denetçilik yapamaz. Baş denetçilik yapabilmesi için baş denetçilik sınavına girmeli ve geçer not almalıdır. Baş denetçilik sınavı sonucunda başarılı olan kişiler başarı belgesi alarak, baş denetçi olma şansını yakalar.

bas-denetci-sertifikasi
Örnek Baş Denetçi Sertifikası

Örnek baş denetçi sertifikasını yanda görebilirsiniz.

Görmüş olduğunuz gibi sertifika üzerinde her baş denetçiye özel tahsis edilen bir sertifika numarası mevcuttur ve bunu IRCA’nın sitesinden sorgulatma şansınız vardır. Aynı zamanda her sertifika üzerinde hangi kurumlarca akredite olduğunu ifade eden logolar bulunmaktadır. Bu logoların yer almadığı sertifikalara itibar edilmemesi gereklidir.

Baş denetçi olmak isterseniz size aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayarak formu doldurabilir ve bize ulaşabilirsiniz. Bunun takibinde size dönüş yapacak ve hayal ettiğiniz kariyere ulaşmanızı sağlayacağız.